تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

اولین دوره آموزشی فدراسیون در سال جدید برگزار شد

  طلوع کیان : باید در توسعه همگانی و فراملی کردن ورزش زورخانه ای سلیقه به خرج داد

  این دوره یک روزه جمعه 29 فروردین ماه جاری با حضور چشمگیر 65 نفر از مدرسان، داوران و اعضای کمیته فنی در آکادمی پهلوانی و زورخانه  ای برگزار شد.

  این دوره به صورت کارگاهی و با مشارکت شرکت کنندگان، ضمن بهره برداری از فیلم های مسابقات، مباحث تغییر یافته و اضافه شده در آیین نامه، قوانین و مقررات زورخانه ای تحت نظارت سید حسن سبزواری (مدرس دوره) مورد بررسی، تجزیه و تحلیل قرار گرفت .

  فرهاد طلوع کیان (رییس فدراسیون) نیز  با بیان و تشریح سخنان مفصلی از وضعیت موجود ورزش به خصوص رشته پهلوانی و زورخانه ای اظهار داشت : در اینجا اعلام می نمایم در سال 1393 50 درصد همگانی، 20 درصد قهرمانی، 20 درصد تربیتی و 10 درصد حرفه ای به عنوان اهم فعالیتهای فدراسیون می باشد .

  طلوع کیان با اشاره به اینکه عوامل فنی قلب تپنده فدراسیون است درادامه افزود : همه دست اندرکاران و دلسوزان این ورزش باید با باور و بکارگیری توانایی ها و ترویج هر چه بیشتر دوستی های خود در جهت منافع ملی قدم های موثری را برای به ثمر رسیدن اولویت های سالجاری بردارند.

  رییس فدراسیون با تاکید بر تقویت زیرساختهای صحیح و پایدار با جدی گرفتن بحث آموزش خاطر نشان کرد : باید با نوآوری در این ورزش ضمن حفظ سنتهای اصیل زورخانه ای در ارائه بسته جدید، جذاب و با سلیقه از این رشته تاریخی عزم جدی و فعالیتی جهادی برای توسعه همگانی و فراملی کردن ورزش های زورخانه ای داشت.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : فدراسیون ,ورزش ,زورخانه ,درصد ,دوره ,طلوع ,طلوع کیان ,رییس فدراسیون ,کردن ورزش ,فراملی کردن ,توسعه همگانی ,
  اولین دوره آموزشی فدراسیون در سال جدید برگزار شد

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر