تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  سیروان نوروزی: ورزش زورخانه ای می تواند پله های ترقی دیگر رشته های ورزشی باشد

   سیروان نوروزی (دبیر انجمن مرشدان کشور) از هم نوایی منتخبین مرشدی در مسابقات بین المللی کشتی جام کودک خبر داد.

  نوروزی در این باره اظهار داشت : پس از ساخت و تنظیم موسیقی کلاسیک توسط بهرنگ خلیلی (تنظیم کننده آهنگ) و بر اساس اجرای فنون کشتی ایرانی توسط بیش از 100 نفر از کشتی گیران نوجوان با مشارکت فدراسیون کشتی مقرر گردید مرشدان با همنوایی ضرب و زنگ خود بعد حماسی این برنامه را دوچندان کنند.

   سیروان نوروزی (دبیر انجمن مرشدان) ضمن تقدیر از فدراسیون کشتی و همچنین فرزین پیروز پی (مدیر اجرایی برنامه اجرای مرشدان و گروه دف) گفت: رشته های پهلوانی و زورخانه ای و کشتی از ورزش های  ملی کشورمان است که می توان با چنین خوش سلیقگی هایی ضمن حفظ جایگاه این رشته های تاریخی در بسط و توسعه این ورزش های بومی قدم های موثری برداشت.

  نوروزی در پایان خاطر نشان کرد: ورزش ملی پهلوانی و زورخانه ای می تواند پله های ترقی دیگر رشته های ورزشی باشد. چرا که دارای پتانسیل های بسیار بالایی در سطوح مختلف فرهنگ، هنر، موسیقی، معماری، معنویت و . . .  است که ورزشکاران دیگر رشته های ورزشی می توانند با حضور در زورخانه ها و انجام یک دست ورزش زورخانه ای، ضمن استفاده از جذابیت های آن به توانایی های خود در رشته تخصصی شان بیفزایند.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : کشتی ,رشته ,مرشدان ,زورخانه ,نوروزی ,ورزش ,دیگر رشته ,انجمن مرشدان ,المللی کشتی ,دبیر انجمن ,فدراسیون کشتی ,دبیر انجمن مرشدان ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 3 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر