جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

احیای مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

  سرپرست مرکز علمی کاربردی پهلوانی و زورخانه ای از پذیرش دانشجوی جدید در 3 رشته تحصیلی خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، بیژن شیری در این باره اظهار داشت: پس از ارائه مدارک و اطلاعات درخواستی مربوط به دوره های برگزار شده در سالهای گذشته توسط مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی، سرانجام با صدور مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجوی مقطع کاردانی ناپیوسته در رشته های مربیگری پایه ورزش پهلوانی و زورخانه ای ، مربیگری پایه کشتی و مربیگری پایه آمادگی جسمانی برای این مرکز صادر گردید.

  عضو شواری راهبردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه خاطر نشان کرد : ظرفیت جذب دانشجو در هر رشته  70 نفر و اولویت ثبت نام با ورزشکاران و فعالین عرصه ورزش پهلوانی و زورخانه ای است .

  شیری  با عنوان این مطلب که زمان ثبت نام دوره های فوق الذکر در خرداد ماه جاری و آغاز کلاس ها در مهر ماه 1393 خواهد بود گفت : تحصیل در این رشته ها همچون گذشته دیگر پودمانی نمی باشد و درست مثل دانشگاه های دیگر، دانشجویان در 4 ترم با گذراندن واحدهای مورد نیاز موفق به کسب مدرک خود از دانشگاه جامع علمی کاربردی با تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهند شد .

  لازم به توضیح است که متاسفانه در سال گذشته، اجازه پذیرش مجدد دانشجو از مرکز علمی کاربردی فدراسیون گرفته شده بود که خوشبختانه با تلاش ها و پیگیری های اخیر به جز رشته های زورخانه ای و کشتی که قبلا هم دانشجو داشته، مربیگری آمادگی جسمانی هم به رشته های مرکز افزوده شد و اجازه پذیرش دانشجوی جدید در دو رشته قبلی نیز تمدید گردید.


  این مطلب تا کنون 23 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 12 ارديبهشت 1393
  منبع
  برچسب ها : زورخانه ,پهلوانی ,رشته ,مرکز ,علمی ,فدراسیون ,علمی کاربردی ,فدراسیون پهلوانی ,مرکز علمی ,مربیگری پایه ,کاربردی فدراسیون ,علمی کاربردی فدراسیون ,
  احیای مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر